Bisikletle Uludağ Zirve (VİDEO)

Bisikletle Uludağ Zirve from aliogretmen on Vimeo.

Fotoğraf makinemin şarjı iyi gittiği için Uludağ turunda özgürce video çektim. Sonra da bunları birleştim. Turu tek başıma gerçekleştirdim. Kendim yedim, kendim içtim, kendim sürdüm, kendim çektim. Her şey kendim için değil elbette. Bunu sizin çektim. Turdan anlar yüksek çözünürlükle sizlerle. İyi seyirler.

Yorumlar

 1. Merhaba
  Ali Bey çok emek vermişsin
  güzel olmuş

  Selamlar...

  YanıtlaSil
 2. hocam super eline saglik oncelikle ayaklarina tabi :)

  YanıtlaSil
 3. Adsız4/18/2014

  uludaga bisikletle nasıl cıkılır olabilir mi derken video ya denk geldim. olayı anlatacak kelime harika , şahane olmalı... bir yemek tadında ağzı sulandıracak kadar leziz, bir sanatçı usulunce etkileyici ve bir yönetmen gibi çekilmiş harika işlenmiş çok emek verilmiş. tebrik ediyorum. bir günlük de olsa çıkılan bir program olursa buna tabi olak isterim tugay engin

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yolcusu olduğumuz yola, bizi daha çok bağlayan yorumlardan birisi. Eyvallah. 3 Mayıs'ta Ketenlik Yaylası'na çıkıyoruz. Yoldaşlığın bizi mutlu eder.

   Sil

Yorum Gönder

Her hangi bir hesabınız yoksa yorumlama biçimlerinden "Anonim"i seçiniz. Bu durumda lütfen adınızı mesaj içinde belirtiniz. Yazılan cevaplardan haberdar olabilmek için "Beni bilgilendir." seçeneğini kullanabilirsiniz.